Vente Publique et aux Enchères de Tableaux, Aquarelles, Dessins. Eaux-fortes et Lithographies de Félicien Rops [aukce, dražba, litografie]

Druh zboží: kniha
CN: A3856
Stav: Použitá
Dostupnost: SKLADEM MIMO PRODEJNU (info)
Cena: 1 200Kč
Množství:

... formant la célèbre Collection du Dr Ottokar Mascha de Vienne [Galerie Georges Giroux, 7-8-9 et 14-15 Décembre 1921]

Vydání: Galerie Georges Giroux 1921, polokožená vazba s titulem na hřbetu, zdobené desky a předsádky, mramorovaná ořízka, 144 stran s ilustracemi na tabulích, velké 4° (23 x 28,5 cm), jazyk: francouzsky

Stav knihy: desky mírně odřené, některé strany mírně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav

Valentinská © 2021